Pocket Mine

İlerlemeli Platform Beceri Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut82.3 MB
  • Sürüm2.8.3
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciRoofdog Games
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde keyifle oynayacağınız, bir madenci olarak yerin derinliklerine doğru kazı yaparak ilerlemeye çalışacağınız keyifli bir beceri oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde keyifle oynayacağınız, bir madenci olarak yerin derinliklerine doğru kazı yaparak ilerlemeye çalışacağınız keyifli bir beceri oyunudur.

Bir madenci olarak yerin derinliklerine doğru yapacağınız kazıda çok eğleneceksiniz. Tamamen ücretsiz olarak oyun severler sunulan oyunda temel amacınız; kontrolünüze verilen madenciyi mümkün olduğunca iyi yönetmek ve yerin derinliklerin doğru yaptığı kazıda ona yardımcı olmaktır. Kazı çalışmalarınızda hazine sandıkları ve değerli yeraltı kaynakları sizleri bekliyor.

Bununla birlikte, belirli bir başarıya ulaştığınızda kazınızı daha kolay yapabilmenizi sağlayan güçlendirici öğelerine de sahip olabilirsiniz. Ayrıca yine işinizi kolaylaştıracak olan bombalar, dinamit ve matkap sizleri bekliyor. Liderlik tablosuna göz atabilir ve skorlarınızı Facebook arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

İyi Eğlenceler!

Pocket Mine indir